Rekrutacja CSP

Utwórz konto

Obowiązek Informacyjny
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „RODO”) informuję, że:

Czytaj więcej...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie, ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procedury rekrutacyjnej zgodnie z obowiązującym regulaminem przyjęć.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji marketingowych dotyczących oferty Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie oraz jednostek jej podległych.

Oświadczam, iż zostałem poinformowany, że w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie, ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów znajduje się monitoring wizyjny, z którego wizerunek nie będzie przekazywany innym podmiotom z wyjątkiem tych, które są uprawnione do ich uzyskania na podstawie przepisów obowiązującego prawa. Zapis z monitoringu wizyjnego będzie przechowywany przez okres nie dłuższy niż 3 miesiące.

Uwaga: jeśli dokonałeś rejestracji przed 19 marca 2021 roku Twoje dane znajdują się TUTAJ

© 2021 Centrum Studiów Podyplomowych WSIiZ
ul. Sucharskiego 2, pok. nr 48, 35-225 Rzeszów
Tel: 17 866 14 08 e-mail: csp@wsiz.rzeszow.pl